від 21700
грн/м2
Квартири від забудовника
15 хвилин від метро "Житомирська"
Відділ продажу
Попередній запис
на перегляд квартир
за телефонами:
  • +38 (044) 362-47-22
  • +38 (097) 246-21-18
Робимо Вашу мрію реальністю!
Головні новини

Інформація про забудовника

Житловий комплекс «Милі квартири» зводить Житлово-будівельний — обслуговуючий кооператив «Будівельне об’єднання — 3», створений він у 2011-му році, для будівництва якісного, недорогого житла і його подальшого обслуговування на неприбутковій основі. Заснували кооператив офіцери ЗСУ у відставці мають великий практичний досвід капітального будівництва і по кілька вищих технічних утворень кожен, а також відомий в Києві бізнесмен, власник концерну «Алекс». Земля під будівництво житлових будинків і дитячого садка викуплена у власність нашого кооперативу, а її цільове призначення приведено у відповідність з цілями будівництва. Від районного управління архітектури отримані Містобудівні умови на весь комплекс. Всі зведені і запроектовані будинки і дитсадок внесені в генплан села Мила. Для всіх будинків комплексу отримані будівельні адреси, а зданим домівках присвоєні поштові! З 2016 роки роботи ведуться в тісній співпраці з партнерами, ЖБК «Будівельне об’єднання — 2» і «Будівельне об’єднання — 1».

На рахунку кооперативу цілий ряд готових, завершених будівництвом і введених в експлуатацію житлових будинків, та об’єктів соціальної інфраструктури. Всі наші проекти індивідуальні, в них враховані вимоги діючих нормативних документів, кон’юнктура ринку, вимоги до енерго ефективності, а планування сучасні та різнопланові. Будівництво кожного нового житлового будинку ми починаємо тільки після затвердження дозвільної документації! Будинки зводяться виключно з червоної цегли з додатковим зовнішнім утепленням на надійних фундаментах. Після введення будинку в експлуатацію члени нашого «ЖБК», які повністью виплатили квартиру,  «Витяг про державну реестрацію» даної квартири на їх ім’я в держреєстрі.

В якості генпідрядника, для виконання будівельних робіт наймаються надійні, перевірені будівельні організації, які мають відповідні ліцензії і досвід. Їх роботи оплачуються тільки після фактичного завершення і приймання!

Місце зведення нашого комплексу підібрано так, щоб з’єднати воєдино блага природи і блага цивілізації. Тут в Мілій (5 км. Від межі Києва по Брест Литовському шосе) транспортна досяжність основної гілки метро значно краще, ніж в більшості районів самого Києва. Час проїзду до метро «Житомирська» — 15-20 хвилин! До Хрещатика від нас 24 кілометри по прямій, як стріла, вулиці проспект Перемоги — бульвар Шевченка. Перше перехрестя зі світлофором в Стоянці, наступний — під Повітрофлотським мостом … Від метро «Нивки» до нас йдуть 17 різних маршруток. Сама Мила потопає в зелені лісів і садів, оточена каскадами мальовничих озер, але при цьому тут центральні водопровід і каналізація, вся необхідна, сучасна інфраструктура.

Співзасновники кооперативу: Зелений Андрій Романович, Синчук Ігор Ярославович, Рябіхін Михайло Дмитрович. Офіс «ЖБК» зареєстрований і перебуває безпосередньо в одному з будинків нашого комплексу, за адресою с. Мила, вул. Комарова, 38 офіс 1.

Код ЄДРПОУ — 37474949, Тел.факс (044) 362-47-22 (66)

ЖК "Милі квартири" на карті
Хочете персональну екскурсію з керівництвом ЖК?
Заповніть форму
І ми зв'яжемося з Вами найближчим часом