від 21700
грн/м2
Квартири від забудовника
15 хвилин від метро "Житомирська"
Інформаційне меню
Відділ продажу
Попередній запис
на перегляд квартир
за телефонами:
  • +38 (044) 362-47-22
  • +38 (097) 246-21-18
Робимо Вашу мрію реальністю!
Головні новини

Розстрочка від забудовника

Ми даємо розстрочку і на готові квартири і на об’єкти, що будуються в нашому житловому комплексі під Києвом. Житло європейського рівня стає ще доступнішим.

 

Які умови розстрочки на готові квартири?

— На готове житло. Перший внесок від 60%. Залишок площі квартири ми даємо в розстрочку за ціною для готових будинків до 3х років під 10% річних в доларі.

 

Які умови розстрочки на квартири в будинках що будуються?

— На будинки, що будуються. Перший внесок від 30%, залишок площі квартири до кінця будівництва викуповується поетапно за ціною квадратного метра на момент викупу (ціна залежить від етапу будівництва). До кінця будівництва має бути викуплено не менше 60% площі квартири. Після здачі будинку ми можемо продовжити розстрочку як на готове житло ще до 3 років.

 

-Крім наших розстрочок на квартири можна взяти на виплату банківський кредит. Кредитування здійснюється банками на покупку квартир. Як отримати розстрочку на квартиру від банку? Одне з кращих умов, на сьогоднішній день, день пропонує Кредо Банк (до 20 років під 15,9% річних). Однак Ви можете взяти кредит в будь-якому іншому банку який видає кредитну іпотеку.

Наші будинки побудовані законно і наші документи прийме будь-який банк.
ЖК "Милі квартири" на карті
Хочете персональну екскурсію з керівництвом ЖК?
Заповніть форму
І ми зв'яжемося з Вами найближчим часом