від 12900
грн/м2
Квартири від забудовника
15 хвилин від метро "Житомирська"
Відділ продажу
Попередній запис
на перегляд квартир
за телефонами:
  • +38 (044) 362-47-22
  • +38 (097) 246-21-18
Робимо Вашу мрію реальністю!
Головні новини

Розстрочка від забудовника

Ми даємо розстрочку і на готові квартири і на об’єкти, що будуються в нашому житловому комплексі під Києвом. Житло європейського рівня стає ще доступнішим.

 

Які умови розстрочки на готові квартири?

— На готове житло. Перший внесок від 60%. Залишок площі квартири ми даємо в розстрочку за ціною для готових будинків до 5 років під 10% річних в доларі.

 

Які умови розстрочки на квартири в споруджувані будинках?

— На будинки, що будуються. Перший внесок від 30 000 грн., залишок площі квартири до кінця будівництва викуповується поетапно за ціною квадратного метра на момент викупу (ціна залежить від етапу будівництва). До кінця будівництва має бути викуплено не менше 60% площі квартири. Після здачі будинку ми можемо продовжити розстрочку як на готове житло ще до 3-5 років.

 

-Крім наших розстрочок на квартири можна взяти на виплату банківський кредит. Кредитування здійснюється банками на покупку квартир. Як отримати розстрочку на квартиру від банку? Одне з кращих умов, на сьогоднішній день, день пропонує Кредо Банк (до 20 років під 15,9% річних). Однак Ви можете взяти кредит в будь-якому іншому банку який видає кредитну іпотеку.

Наші будинки побудовані законно і наші документи прийме будь-який банк.
ЖК "Милі квартири" на карті
Хочете персональну екскурсію з керівництвом ЖК?
Заповніть форму
І ми зв'яжемося з Вами найближчим часом