Підсумки року 2022

Кінець року – час підбивати підсумки.


На початку року ще тривало будівництво, були плани як найшвидше завершити 7му чергу, та активно будувати 8 та 9у. Потім настав кінець лютого.

30 березня, Збройними Силами України та іншими нашими захисниками, Милу було звільнено від окупації.


В нашому комплексі не було жодного не пошкодженого будинку. Всі пошкодження були задокументовані і подані необхідні документи для відновлення чи компенсації за збитки.

Все літо і початок осені наші мешканці самі фінансували, а багато хто і особисто працювали над розбором завалів та тимчасовим захистом побитих будинків від опадів. В цей же час відбувався пошук будь яких можливостей для повноцінного відновлення всього що зруйнували і пошкодили російські обстріли.

Реальну допомогу по частковій відбудові, ми отримали від волонтерських організацій «Район 1» та від Благодійного фонду «Мета», яким ми усі Щиро вдячні і сподіваємося на подальшу співпрацю! Сільська рада допомагала з вивозом сміття, та передала волонтерську допомогу, у вигляді наборів що включали тенти та інструменти для розбору завалів.

В цей же час Сільською радою, на підставі поданих нами документів, були проведені обстеження та профінансовано проектні роботи по капітальному відновленню будинків по вул. Спортивній 18 та 20, Комарова 38 та 40б/1. Наразі, за даними від  Сільської ради, проекти готові та пройшли державну Експертизу.

За нашим зверненням, Київською обласною державною адміністрацією, прийнято рішення про фінансування відбудови цих будинків. Відновлення будинку по вул. Комарова 40б/1 вже активно йде! На світлинах ви зможете побачити і нові стіни 6-го поверху та вентканали, і замінені панелі перекриття, і нові опірні ферми під перекриття даху! Будинки ж по вулиці Спортивна 18 та 20 поки очікують своєї черги. Сподіваємось, що у КОДА не передумають і не перенацілять кошти на інші об’єкти. До речі, на Спортивну 18 та 20, на дахи, Сільською радою вже замовлено, оплачено і отримано металочерепицю (фото додаємо)!


Сьому чергу ЖК Милі квартири, будинок по вулиці Спортивна 24, по якому російські танкісти та кулеметники стріляли як у тирі, за літо ми суттєво відновили, та навіть просунулись у його будівництві. На світлинах та відео, ви зможете побачити, і плитку на підлозі коридорів 5-го та 6-го поверхів, і газопроводи і нові перегородки, відновлені стіни та дах, і ще багато того що зроблено і відновлено. Але профінансовано це відновлення, самими пайовиками цього будівництва! Будь якої допомоги, хоча б у питаннях інструментального експертного обстеження, чи розробки документації, на цей будинок поки не надали ні Держава ні органи місцевого самоврядування, ні благодійники.

Нажаль, ще не всі пайовики відгукнулись на наш заклик, про те що завершення будівництва сьомої черги не можливе без відновлення воєнних пошкоджень, та і саме завершення не можливе без того щоб його профінансували ті, хто ще не оплатив повністю будівництво своїх квартир.

Наразі, доплату на відновлення порушених конструкцій здійснили майже 60% пайовиків будівництва, дехто робить це поступово по мірі своїх можливостей і це також допомагає нам рухатись вперед! З тими хто не може, або не хоче підтримати відбудову, не сплачує за невиплачені метри, ми проводимо індивідуальну роботу, просимо, наполягаємо, переконуємо, або знайти можливості, або звільнити квартири для тих, хто готовий зараз за них заплатити.


Будівництво 8-ї черги, на скільки це дозволяло надходження коштів, активно велось усе літо, аж до 10-го жовтня. З початком осені та регулярних ракетних обстрілів, пайові внески сильно «просіли», а через це,  темпи будівництва різко впали. Станом на кінець грудня в 8й черзі вже зведено 2 поверхи. Ідуть роботи по влаштуванню внутрішніх перегородок, підвід і влаштування комунікацій.

Наразі треба терміново розпочинати будувати трансформатору підстанцію для всіх трьох черг (7,8,9). Зараз ще є вікно можливостей, щоб оплатити проект та побудувати трансформаторну підстанцію для цих будинків! Якщо відтермінувати її будівництво, вона стане ще в рази дорожче, це звичайно ж ляже на вартість метрів квадратних, а можливість її підключення до мережі може сильно відтермінуватись! Дуже сподіваємось на розуміння і підтримку наших пайовиків. Без Ваших пайових внесків будівництво неможливе.


Напередодні нового року хочеться подякувати нашим захисникам та захисницям, що звільнили наше село та боронять нашу країну, нашим енергетикам, що відновлюють нам електропостачання, нашим будівельникам, за те що працювали навіть при великих перебоях з оплатою та постачанням матеріалів, та нашим пайовикам, які залишаються адекватними та мають емпатію, не дивлячись на усі обставини воєнного часу! Головне що ми рухаємось вперед! Повільно, але наполегливо. Кожен день – новий виклик і новий іспит. Але, ми сподіваємось, разом з вами пройти цей непростий шлях.

З Різдвом Христовим та з Новим роком! Усім нам ПЕРЕМОГИ!

Спортивна 28, станом на кінець року

Спортивна 24, станом на кінець року

Спортивна 22, станом на кінець року

Спортивна 18 та 20, станом на кінець року

Комарова 40Б\1, станом на кінець року

Комарова 40А\1, станом на кінець року

Комарова 38, станом на кінець року