Відновлення робіт по Спортивній 24

Відновились роботи також і по Спортивній 24. Продовжують викладати плитку і робити електрику. Дуже просимо пайовиків які не викупили свої квадратні метри, і тих хто не вніс на відбудову активізувати оплати!

Відновлення темпів будівництва.

Ми знову набираємо оберти будівництва! Партія будматеріалів вже завезена, ще одна планується на наступному тижні. З кінця осені дуже сильно впали темпи оплат, тому можливості активно будувати не було. Ми дякуємо тим хто продовжує вносити пайові внески незважаючи ні на що. Саме завдяки Вам ми можемо продовжувати будівництво! Але ми просимо всіх хто ще не виплатив свої квадратні метри як найшвидше активізувати оплати. Вартість будівництва зростає з кожним днем. Нажаль і ми вимушені будемо підняти вартість квадратных метрів в найближчі 2 місяці. Тому просимо не зволікати, у Вас є ще час внести пайові внески по актуальній ціні, у нас є можливість будувати. Тим, хто повністю викупив свою квартиру, і має фінансові можливості, пропонуємо подумати про квартиру більшого розміру. Подзвоніть нам, скажіть яка квартира Вас більше цікавить, ми подумаємо, підшукаємо для Вас вільний цікавий варіант. Тих хто зовсім не планує продовжувати виплату також просимо терміново звернутись до нас. Дякуємо всім за терпіння, ми робимо все можливе і сподіваємось на краще. Віримо в ЗСУ, дякуємо енергетикам. ПРАЦЮЄМО!

Підсумки року 2022

Кінець року – час підбивати підсумки.


На початку року ще тривало будівництво, були плани як найшвидше завершити 7му чергу, та активно будувати 8 та 9у. Потім настав кінець лютого.

30 березня, Збройними Силами України та іншими нашими захисниками, Милу було звільнено від окупації.


В нашому комплексі не було жодного не пошкодженого будинку. Всі пошкодження були задокументовані і подані необхідні документи для відновлення чи компенсації за збитки.

Все літо і початок осені наші мешканці самі фінансували, а багато хто і особисто працювали над розбором завалів та тимчасовим захистом побитих будинків від опадів. В цей же час відбувався пошук будь яких можливостей для повноцінного відновлення всього що зруйнували і пошкодили російські обстріли.

Реальну допомогу по частковій відбудові, ми отримали від волонтерських організацій «Район 1» та від Благодійного фонду «Мета», яким ми усі Щиро вдячні і сподіваємося на подальшу співпрацю! Сільська рада допомагала з вивозом сміття, та передала волонтерську допомогу, у вигляді наборів що включали тенти та інструменти для розбору завалів.

В цей же час Сільською радою, на підставі поданих нами документів, були проведені обстеження та профінансовано проектні роботи по капітальному відновленню будинків по вул. Спортивній 18 та 20, Комарова 38 та 40б/1. Наразі, за даними від  Сільської ради, проекти готові та пройшли державну Експертизу.

За нашим зверненням, Київською обласною державною адміністрацією, прийнято рішення про фінансування відбудови цих будинків. Відновлення будинку по вул. Комарова 40б/1 вже активно йде! На світлинах ви зможете побачити і нові стіни 6-го поверху та вентканали, і замінені панелі перекриття, і нові опірні ферми під перекриття даху! Будинки ж по вулиці Спортивна 18 та 20 поки очікують своєї черги. Сподіваємось, що у КОДА не передумають і не перенацілять кошти на інші об’єкти. До речі, на Спортивну 18 та 20, на дахи, Сільською радою вже замовлено, оплачено і отримано металочерепицю (фото додаємо)!


Сьому чергу ЖК Милі квартири, будинок по вулиці Спортивна 24, по якому російські танкісти та кулеметники стріляли як у тирі, за літо ми суттєво відновили, та навіть просунулись у його будівництві. На світлинах та відео, ви зможете побачити, і плитку на підлозі коридорів 5-го та 6-го поверхів, і газопроводи і нові перегородки, відновлені стіни та дах, і ще багато того що зроблено і відновлено. Але профінансовано це відновлення, самими пайовиками цього будівництва! Будь якої допомоги, хоча б у питаннях інструментального експертного обстеження, чи розробки документації, на цей будинок поки не надали ні Держава ні органи місцевого самоврядування, ні благодійники.

Нажаль, ще не всі пайовики відгукнулись на наш заклик, про те що завершення будівництва сьомої черги не можливе без відновлення воєнних пошкоджень, та і саме завершення не можливе без того щоб його профінансували ті, хто ще не оплатив повністю будівництво своїх квартир.

Наразі, доплату на відновлення порушених конструкцій здійснили майже 60% пайовиків будівництва, дехто робить це поступово по мірі своїх можливостей і це також допомагає нам рухатись вперед! З тими хто не може, або не хоче підтримати відбудову, не сплачує за невиплачені метри, ми проводимо індивідуальну роботу, просимо, наполягаємо, переконуємо, або знайти можливості, або звільнити квартири для тих, хто готовий зараз за них заплатити.


Будівництво 8-ї черги, на скільки це дозволяло надходження коштів, активно велось усе літо, аж до 10-го жовтня. З початком осені та регулярних ракетних обстрілів, пайові внески сильно «просіли», а через це,  темпи будівництва різко впали. Станом на кінець грудня в 8й черзі вже зведено 2 поверхи. Ідуть роботи по влаштуванню внутрішніх перегородок, підвід і влаштування комунікацій.

Наразі треба терміново розпочинати будувати трансформатору підстанцію для всіх трьох черг (7,8,9). Зараз ще є вікно можливостей, щоб оплатити проект та побудувати трансформаторну підстанцію для цих будинків! Якщо відтермінувати її будівництво, вона стане ще в рази дорожче, це звичайно ж ляже на вартість метрів квадратних, а можливість її підключення до мережі може сильно відтермінуватись! Дуже сподіваємось на розуміння і підтримку наших пайовиків. Без Ваших пайових внесків будівництво неможливе.


Напередодні нового року хочеться подякувати нашим захисникам та захисницям, що звільнили наше село та боронять нашу країну, нашим енергетикам, що відновлюють нам електропостачання, нашим будівельникам, за те що працювали навіть при великих перебоях з оплатою та постачанням матеріалів, та нашим пайовикам, які залишаються адекватними та мають емпатію, не дивлячись на усі обставини воєнного часу! Головне що ми рухаємось вперед! Повільно, але наполегливо. Кожен день – новий виклик і новий іспит. Але, ми сподіваємось, разом з вами пройти цей непростий шлях.

З Різдвом Христовим та з Новим роком! Усім нам ПЕРЕМОГИ!

Спортивна 28, станом на кінець року

Спортивна 24, станом на кінець року

Спортивна 22, станом на кінець року

Спортивна 18 та 20, станом на кінець року

Комарова 40Б\1, станом на кінець року

Комарова 40А\1, станом на кінець року

Комарова 38, станом на кінець року

Відбудова Спортивної 24. Відсотки за компенсацію

Зростання вартості будівництва, також не дає можливість відбудувати Спортивну 24 за попередньо оголошені 10% доплати. Дуже дякуємо тим пайовщикам що вже змогли оплатити 10% компенсації. Просимо всіх інших пайовиків цього будинку сплатити ці 10% до кінця вересня. З Жовтня ми вимушені підняти компенсацію до 15%.

Підвищення цін усіх етапів будівництва

Нажаль, через шалене здорожчання вартості будівництва, ми вимушені анонсувати підняття цін в усіх чергах будівництва.

16.09.2022 вартість квадратного метра в Спортивній 24 буде піднята на 27%, вартість квадратного метра всіх інших черг будівництва буде піднята на 40%.

100 днів зі звільнення

Життя триває!
Завтра рівно 100 днів зі звільнення Милої. Слава ЗСУ, Слава Теробороні та усім захисникам України!
Ми вижили! Відновили будівництво 8-ї черги та ліквідовуємо наслідки обстрілів у 7-й! Документально зафіксували заподіяні війною руйнування та тісно співпрацюємо з Тергромадою з цих питань.
Навколо нас теж все відновлюєтеся! Запрацював приміський транспорт, у Ст…ці відновлено міст та запрацював «Сільпо», біля нас відкрились міні маркети, запрацювали Кафе та АЗС, будівельний магазин, активно відновлюються «Мегамаркет» і «Фора»!
Наші мешканці докладають титанічних зусиль для збереження вцілілих квартир, у готових будинках, від подальшого руйнування, та відновлення можливості проживання в них. Розібрали завали, роблять гідроізоляцію, відновлюють комунікації. Все це вони роблять самі та за власний рахунок. Але все це тимчасові заходи.
Для відновлення пошкоджень незавершеної 7-ї черги ми вимушено оголосили про 10%-е здорожчання, а для відновлення готових будинків продовжуємо стукати в усі двері в пошуках благодійників.
Тримаймося, все буде Україна!

Спортивна 22, будинок зданий!

Вітаємо пайовиків 6й черги ЖК "Милі квартири" зі здачею будинку!

Запрошуємо до нас в офіс з 25.05.2020, тих хто раніше не отримав ключі від своїх квартир, для їх отримання! Ключі будуть видаватися за попереднім записом по телефону 0975390808.!

УВАГА в зв'язку зі здачею будинку починається оплата комунальних послуг. Будь ласка отримайте ключі від поштових скриньок у кербуда тел.0955324563.

Квартиры в рассрочку от застройщика

В зависимости от Ваших возможностей, на Ваш выбор, ЖК «Милые квартиры» в Киево-Святошинском районе предложит несколько вариантов выплаты квартиры в том числе и рассрочка на квартир от застройщика. Выгодной является одномоментная 100% оплата. Такой вид оплаты позволяет не только быстрее получить право собственности на квартиру в готовых домах, но и получить существенную скидку стоимости квартиры, как в готовых, так и в  еще строящихся и даже перспективных домах.

Читать далее Квартиры в рассрочку от застройщика