Відбудова Спортивної 24. Відсотки за компенсацію

Зростання вартості будівництва, також не дає можливість відбудувати Спортивну 24 за попередньо оголошені 10% доплати. Дуже дякуємо тим пайовщикам що вже змогли оплатити 10% компенсації. Просимо всіх інших пайовиків цього будинку сплатити ці 10% до кінця вересня. З Жовтня ми вимушені підняти компенсацію до 15%.

Підвищення цін усіх етапів будівництва

Нажаль, через шалене здорожчання вартості будівництва, ми вимушені анонсувати підняття цін в усіх чергах будівництва.

16.09.2022 вартість квадратного метра в Спортивній 24 буде піднята на 27%, вартість квадратного метра всіх інших черг будівництва буде піднята на 40%.

100 днів зі звільнення

Життя триває!
Завтра рівно 100 днів зі звільнення Милої. Слава ЗСУ, Слава Теробороні та усім захисникам України!
Ми вижили! Відновили будівництво 8-ї черги та ліквідовуємо наслідки обстрілів у 7-й! Документально зафіксували заподіяні війною руйнування та тісно співпрацюємо з Тергромадою з цих питань.
Навколо нас теж все відновлюєтеся! Запрацював приміський транспорт, у Ст…ці відновлено міст та запрацював «Сільпо», біля нас відкрились міні маркети, запрацювали Кафе та АЗС, будівельний магазин, активно відновлюються «Мегамаркет» і «Фора»!
Наші мешканці докладають титанічних зусиль для збереження вцілілих квартир, у готових будинках, від подальшого руйнування, та відновлення можливості проживання в них. Розібрали завали, роблять гідроізоляцію, відновлюють комунікації. Все це вони роблять самі та за власний рахунок. Але все це тимчасові заходи.
Для відновлення пошкоджень незавершеної 7-ї черги ми вимушено оголосили про 10%-е здорожчання, а для відновлення готових будинків продовжуємо стукати в усі двері в пошуках благодійників.
Тримаймося, все буде Україна!

Спортивна 22, будинок зданий!

Вітаємо пайовиків 6й черги ЖК "Милі квартири" зі здачею будинку!

Запрошуємо до нас в офіс з 25.05.2020, тих хто раніше не отримав ключі від своїх квартир, для їх отримання! Ключі будуть видаватися за попереднім записом по телефону 0975390808.!

УВАГА в зв'язку зі здачею будинку починається оплата комунальних послуг. Будь ласка отримайте ключі від поштових скриньок у кербуда тел.0955324563.

Квартиры в рассрочку от застройщика

В зависимости от Ваших возможностей, на Ваш выбор, ЖК «Милые квартиры» в Киево-Святошинском районе предложит несколько вариантов выплаты квартиры в том числе и рассрочка на квартир от застройщика. Выгодной является одномоментная 100% оплата. Такой вид оплаты позволяет не только быстрее получить право собственности на квартиру в готовых домах, но и получить существенную скидку стоимости квартиры, как в готовых, так и в  еще строящихся и даже перспективных домах.

Читать далее Квартиры в рассрочку от застройщика

Вопросы и ответы

Ответы на Ваши самые частые вопросы приведены здесь. Вы, также можете оперативно получить ответ на любой  Ваш вопрос позвонив по телефонам, приведенным на страничке «Контакты» или отправив Е-mail с Вашим вопросом.

Читать далее Вопросы и ответы

Купить квартиру без посредников от застройщика

Очень часто в разделе «недвижимость» можно  видеть объявления с фото о продаже квартир в Киеве и области с такой или подобной припиской в конце. Как правило, это объявления о продаже недвижимости самих риэлторов, которые не хотят делиться с коллегами своими комиссионными или выискивают себе прямого продавца или покупателя, чтобы предложить ему свои «эксклюзивные» услуги.

Читать далее Купить квартиру без посредников от застройщика