Підняття цін

Скрутне економічне становище яке склалося як у нашій Країні так і загалом у Світі через пандемію, для нас обернулось суттєвим підвищенням цін. Вартість будівельних матеріалів в Україні, протягом останнього півріччя, невпинно та активно піднімалась, постачальники з кожною новою закупкою (поставкою) дають ціни вище і вище. Як наслідок, вартість будівництва квадратного метра зростає з кожним днем. Особливо вразили нові прайси, що з’явились після травневих Свят!
Далі наведемо основні будівельні матеріали які ми використовуємо при будівництві наших будинків та динаміка цін на них.
Це лише основні матеріали! Вартість послуг, енергоносіїв, пального, і інших матеріалів, що впливають на вартість будівництва, також зросли і продовжують зростати.
Судячи з усього останній «поштовх» пов’язаний з підвищенням мінімальної заробітної плати і як наслідок — податків.
У зв’язку з вищенаведеним прийнято рішення скорегувати з 01 червня 2021го року ціни у 8й та 9й чергах будівництв, та позачергово підняти ціни у 7й черзі будівництва.
Ціни Ви можете відслідковувати на нашому сайті, а також у відділі продажу.
Пам’ятайте: наша основна ціль — вчасно збудувати для Вас якісні і надійні будинки. І ми робимо все можливе аби цієї цілі досягти.

Підняття цін на 8 та 9 черги будівництва.

Фундамент Спортивної 28 та Спортивної 30 майже залитий. А це значить що закінчується актуальний етап будівництва та починається наступний, що в свою щергу означає підняття ціни на ці черги.

01.05.2021 будуть підняті ціни на квартири в 8й та 9й черзі ЖК "Милі квартири"! Поспішайте викупити квадратні метри за актуальною ціною!

 

Слідкувати за ходом будівництва можно тут.

Перехід на наступний етап будівництва 7й черзі. Підняття цін.

До уваги пайовиків 7й черзі (Спортивна 24) і нових покупців!

Розпочато новий етап будівництва - зведення покрівлі. На будівництві вже ведеться монтаж опорних конструкцій даху.
17 грудня 2020 року буде піднята вартість квадратного метра в 7й черзі будівництва ЖК "Милі квартири".
Поспішайте виплатити квадратні метри по актуальній ціні!

Спортивна 22, будинок зданий!

Вітаємо пайовиків 6й черги ЖК "Милі квартири" зі здачею будинку!

Запрошуємо до нас в офіс з 25.05.2020, тих хто раніше не отримав ключі від своїх квартир, для їх отримання! Ключі будуть видаватися за попереднім записом по телефону 0975390808.!

УВАГА в зв'язку зі здачею будинку починається оплата комунальних послуг. Будь ласка отримайте ключі від поштових скриньок у кербуда тел.0955324563.

Квартиры в рассрочку от застройщика

В зависимости от Ваших возможностей, на Ваш выбор, ЖК «Милые квартиры» в Киево-Святошинском районе предложит несколько вариантов выплаты квартиры в том числе и рассрочка на квартир от застройщика. Выгодной является одномоментная 100% оплата. Такой вид оплаты позволяет не только быстрее получить право собственности на квартиру в готовых домах, но и получить существенную скидку стоимости квартиры, как в готовых, так и в  еще строящихся и даже перспективных домах.

Читать далее Квартиры в рассрочку от застройщика

Вопросы и ответы

Ответы на Ваши самые частые вопросы приведены здесь. Вы, также можете оперативно получить ответ на любой  Ваш вопрос позвонив по телефонам, приведенным на страничке «Контакты» или отправив Е-mail с Вашим вопросом.

Читать далее Вопросы и ответы

Купить квартиру без посредников от застройщика

Очень часто в разделе «недвижимость» можно  видеть объявления с фото о продаже квартир в Киеве и области с такой или подобной припиской в конце. Как правило, это объявления о продаже недвижимости самих риэлторов, которые не хотят делиться с коллегами своими комиссионными или выискивают себе прямого продавца или покупателя, чтобы предложить ему свои «эксклюзивные» услуги.

Читать далее Купить квартиру без посредников от застройщика

Вниманию пайщиков 5-й очереди строительства ЖК Милые квартиры!

Пройден очередной этап необходимый для сдачи вашего дома в эксплуатацию! На ваш дом по ул. Спортивная, 20, получен технический паспорт от БТИ. Таким образом у нас есть окончательная нумерация квартир и точные площади дома, квартир, кухонь, холлов, санузлов. Все желающие могут провести сверку с нами то телефону или лично в офисе!