Зростання цін

Увага! У зв’язку із стрімким зростанням цін на будівельні матеріли, нажаль, в кінці серпня, відбудеться подорожчання вартості квадратного метра всіх черг будівництва.

Перехід на наступний етап будівництва 7й черзі. Підняття цін.

До уваги пайовиків 7й черзі (Спортивна 24) і нових покупців!

Розпочато новий етап будівництва - зведення покрівлі. На будівництві вже ведеться монтаж опорних конструкцій даху.
17 грудня 2020 року буде піднята вартість квадратного метра в 7й черзі будівництва ЖК "Милі квартири".
Поспішайте виплатити квадратні метри по актуальній ціні!

Спортивна 20, будинок зданий!

Нарешті! УРА!!!

Щиро вітаємо пайовиків 5-ї черги будівництва ЖК Милі квартири (вул. Спортивна, 20) з введенням будинку в експлуатацію (отриманням Сертифікату відповідності). Ми всі чекали цього моменту довгі два з половиною роки від 11 листопада 2017 року!

Засновники та керівництво ЖБК приносять пайовикам 5-го будинку свої вибачення за таку велику затримку! Дякуємо всім тим хто усі ці роки був з нами, та вірив в нас.

На жаль, у нашій Країні буває недостатньо просто дотримуватись законодавства та чесно вести справи. Іноді свою правоту доводиться відстоювати роками…

З нашого боку робилось усе можливе і не можливе щоб у людей які вклали свої гроші у будівництво було якнайменше незручностей. Ваш будинок було побудовано вчасно, законно, якісно, на власній земельній ділянці відповідного цільового призначення, згідно генплану, проектної та дозвільної документації, з дотриманням вимог усіх чинних нормативно – правових актів! Щоб мінімізувати незручності, ми допустили вас до ремонтів та заселення, опалювали будинок, прибирали в приміщеннях загального користування, освітлювали та обслуговували територію. Ми працювали у режимі 24\7 над здачею будинку та доводили усім що об’єкт відповідний та не «скандальний»…

Після зміни норм законодавства знову і знову проходили усі процедури необхідні для здачі будинку. Отримували позитивні висновки усіх необхідних експертних організацій, отримували нові і нові погодження, розробляли усі додаткові розділи і проекти, вносили корективи, але щоразу з’являлось інше керівництво ДАБІ та вимагало щось нове… Вже пів року, як до нас не було жодних питань чи зауважень. І ось нарешті! Сьогодні ми отримали Сертифікат відповідності Спортивної 20!

Можемо святкувати!

Що далі?

Далі здача в експлуатацію газового господарства, запуск котлів та котельної. Оформлення права власності тим пайовикам, що розрахувались повністю, та переоформлення розрахунків вартості, тим хто ще не виплатили квартир.

Звертаємо увагу власників квартир з газовими котлами, що у найближчі терміни відбудеться перша перевірка газового господарства будинку та квартир. Слідкуйте за оголошеннями, що б ми з вами мали можливість допустити перевіряючих до усіх квартир!

Спортивна 22, будинок зданий!

Вітаємо пайовиків 6й черги ЖК "Милі квартири" зі здачею будинку!

Запрошуємо до нас в офіс з 25.05.2020, тих хто раніше не отримав ключі від своїх квартир, для їх отримання! Ключі будуть видаватися за попереднім записом по телефону 0975390808.!

УВАГА в зв'язку зі здачею будинку починається оплата комунальних послуг. Будь ласка отримайте ключі від поштових скриньок у кербуда тел.0955324563.

Повышение цен на квартиры!

Вниманию пайщиков и новых покупателей ЖК «Милые квартиры». 27.04.2020, в связи с подорожанием строительных материалов, будет поднята стоимость квадратных метров всех очередей.

Власникам квартир 5ї та 6ї черги з автономними котлами!

Повідомляємо, що

12.11.2019 (вівторок) з 11:00 — 20:00

У Вашому будинку буде проводитись

ОБСТЕЖЕННЯ ДИМОВИХ і ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ КАНАЛІВ

згідно п.6.8 “Правил Безпеки Систем Газопостачання” (НПАОП 0.00-1.76-15)

 

спеціалізованою організацією

“УКРСПЕЦПРОЕКТСЕРВІС”

 

Власників квартир, для здійснення перевірки, просимо забезпечити доступ фахівців до приміщень, де розташовані газові котли.

Телефон для інформації

067-503-22-18.

Адміністрація ОК “ЖБК”Будівельне об’єднання 3”

Будівництво 7-ї черги

Будівництво 7-ї черги триває, незабаром зміна етапу — початок зведення коробки будинку.
Не чекайте підвищення цін, сплачуйте пайові внески…

 

Поднятие цен 5й и 6й очереди строительства.

Внимание! 25.09.2019 будут подняты цены до уровня готовых домов в 5й и 6й очередях (Спортивная 20 и Спортивная 22). Цены в 7й очереди (Спортивная 24) буду подняты в ближайшие дни.

Поднятие стоимости квадратного метра в 7й очереди

Вниманию пайщиков и новых покупателей 7й очереди строительства ЖК "Милые квартиры". В связи с получением разрешительной документации на начало строительства и фактическим началом работ, 15.08.2019 будет поднята стоимость квадратного метра. Спешите выкупить площади по старой цене!

Плановое повышение цен на 6ю очередь строительства.

Мы завершили основные кровельные работы по Спортивной 22. В связи с этим объявлением о плановом поднятии цены на квадратные метры в этом доме. Цены будут подняты 27.03.2019 года. Спешите купить квадратные метры по старой цене!